O botoșăneancă vitezomană a rupt un stâlp de energie cu mașina și i-a lăsat fără curent electric pe oamenii din Zvoriștea
Ieri, 21 martie 2026, în jurul orei 06.50, lucrătorii de poliție din cadrul Secției 8 Poliție Rurală Adâncata au fost ...
Citeşte mai mult






































