O coliziune între două autoturisme a avut loc, astăzi, în municipiul Rădăuți, în urma căreia o persoană a ajuns la spital.
La fața locului au intervenit pompierii militari, cu o autospecială cu accesorii pentru descarcerare și o ambulanță SMURD, cu sprijinul unui echipaj SAJ.
În eveniment au fost implicați doar conducătorii auto, care au primit îngrijiri medicale, iar ulterior au fost transportați la spital, pentru investigații suplimentare.





































