Fostul primar de Suceava, însoțit de subalternul său credincios, a fost spectator la ultimul meci pe teren propriu al CSU, în acest sezon. Supărat un pic pe înfrângere, edilul i-a solicitat actualului să finalizeze mai repede sala polivalentă, să nu se mai înghesuie spectatorii…
DANIEL BOGHIȚA





































