Astăzi, în jurul orei 17.00, a avut loc un accident rutier pe DN 17, pe raza localității Ilișești. La fața locului au intervenit pompierii militari din cadrul Detașamentului Suceava cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD B2.

Este vorba despre un accident rutier între un autotren (încărcat cu paleți) și un autoturism, două persoane implicate, o persoană monitorizată de către echipajul SMURD.
În final, aceasta a refuzat transportul la o unitate spitalicească.





































